Porovnat povinné ručení

Porovnáme všechny nabídky pojišťoven na jednom míste

Máte jistotu že získáte nejvýhodnější povinné ručení

Pojištění za polovinu ceny? Ano, je to možné.

Povinné ručení můžete uzavřít online

Reakce klientů

Konečně užitečná věc! Jsem moc rád, že jsem na vaše stránky narazil, když jsem hledal informace o povinném ručení. Nebýt toho, asi bych hodně prodělal.

Myslela jsem, že pojištění auta je prostě nezbytné zlo, dokud jsem nenarazila na váš srovnávač. Bohužel budu muset ještě nějaký čas strpět své současné pojištění, ale už se těším, že napříště ušetřím skoro dva tisíce. Děkuji.

Byl jsem skeptický a nic jsem od toho neočekával. Když jsem to ale vyzkoušel, byl jsem překvapen. O kolik víc platím než bych mohl!? Chvíli jsem si nechtěl přiznat, jakou jsem udělal chybu, když jsem minule uzavíral pojištění. Myslel jsem si totiž, kdovíjak dobře jsem se nezařídil. Musím vám poděkovat, teď už jezdím konečně s pojistkou za rozumnou cenu.

Zůstala jsem, jak se lidově říká, hledět. Nepotřebuji žádné závratné služby a limity nebo bůhví co, chci hlavně co nejmíň platit a jakmile jsem zkusila vaše srovnání, bylo mi jasné, že když jsem minule uzavírala smlouvu, pěkně jsem naletěla. No nic, příště budu moudřejší. Děkuji za skvělé stránky.

Se službami vašeho portálu jsem velmi spokojen. Spousta cenných informací a především výtečná pomoc při hledání ručení. Děkuji.